Neděle 3/6/2018
od 13 hodin

E.on stadion Roudné
(u Č. Budějovic)

jubilejní 10. ročník
POMÁHÁME FOTBALEM

Pomáháme fotbalem
Pomáháme fotbalem
Pomáháme fotbalem
Pomáháme fotbalem
Pomáháme fotbalem

Jiří Mádl předal dětskému oddělení 100 tisíc korun

380x203-1382786652-drbnaVýtěžek z letní charitativní fotbalové exhibice předali včera bratři Jiří a Jan Mádlovi dětskému onkohematologickému oddělení budějcké nemocnice. Celkem se letos vybralo 100 tisíc korun a kromě peněz kluci přinesli malým pacientům také balonky a hlavně úsměvy na tvářích.

Exhibice se letos konala již pošesté, a i když se jednalo o červnovou akci, k předání šeku došlo za doprovodu primáře dětského oddělení Vladislava Smrčky, hlavního organizátora celé akce Jana Mádla a Radka Bartušky z partnerské společnosti zabývající se výrobou webových stránek až v říjnu.

„Benefiční zápas se konal už v červnu, bohužel nám ale trvalo najít společný termín, kdy by mohl Jirka i pan primář. Jirka hned po zápase měl natáčení, takže to dalo trochu zabrat. Nicméně jsme dnes mohli šek konečně oficiálně předat – a jsme za to rádi,“ sdělil Budějcké Drbně Jan Mádl.

V nemocnici byla Budějcká Drbna s Jirkou Mádlem i vloni před Vánoci, kdy došlo k předání dárků dětem a návštěvě fotbalových, volejbalových i hokejových hráčů. „S největší pravděpodobností se na onkohematologické oddělení opět o Vánocích podíváme. Nejspíše bychom to zase spojili s návštěvou kluků z Motoru, Jihostroje a Dynama,“ doplnil Mádl.

Dětské oddělení dostalo díky šeku předčasný vánoční dárek. Děti v přítomnosti Jiřího Mádla hned ožily a měly radost, že za nimi známý budějcký herec přišel.

Zdroj www.budejckadrbna.cz/zpravy/zdravi/jiri-madl-predal-detskemu-oddeleni-100-tisic-korun.html